Mladi vaterpolisti VK Primošten odigrali prijateljsku utakmicu sa vršnjacima iz VK Tisno

PrimostenPlus L.S.
od PrimostenPlus L.S. 13 kolovoza, 2019 11:21

Novi uspješan nastup mladi vaterpolisti VK Primošten imali su jučer u Tisnom, odigravši prijateljsku utakmicu sa vršnjacima iz VK Tisno . U uzbudljivoj i napetoj utakmici na kraju je završilo neodlučeno 8:8.

Poveli su tišnjani 4:1 predvođeni raspoloženom Lucijom Brkičić (ukupno 3 postignuta gola), ali primoštenci se bude i preokreću rezultat 5:4 početkom 2.četvrtine odličnim golom iz kontre Helene Furčić (2 postignuta gola). A u nastavku smo gledali pravu dramu, sa dva gola odličnoga Filipa Matošina i jednim Jakova Jurina VK Primošten dolazi do vodstva 8:6,  na 5 minuta prije kraja , ali tišnjani uspijevaju poravnati na konačnih 8:8.

Za VK Primosten su pod vodstvom talentiranog mladog trenera Luke Raka nastupili:

Branimir Vilendečić, Matej Pancirov, Roko Huljev(kap.), Helena Furčić(2), Roko Furčić, Šime Marinov(1), Stipe Dulibić, Tin Nižić, Ivan Pancirov, Filip Matošin(3), Jakov Jurin(2).

Uzvratni nastup protiv Tisnog igra se u Primoštenu u srijedu 14.8. U 18.00 h, na plivalištu Madrač, a u petak 16.8. U 18.00. u goste dolazi VK Omiš.