Pikado klubovi OLIVA X I BANANA BAR upisali pobjede

PrimoštenPlus
od PrimoštenPlus studeni 4, 2014 10:12

Pikado klubovi OLIVA X I BANANA BAR upisali pobjede

Završeno je drugo kolo druge županijske lige u pikadu. Ekipa Oliva X je pobjedila ekipu Nautica rezultatom 12 : 4 , a ekipa Banana bar pobijedila je u dramatičnoj završnici ekipu Lotos sa 9 : 8. Nakon 2. kola stanje na tablici je sljedeće: Oliva x se zabetonirala na vrhu tablice, a Banana bar drži sredinu, odnosno 7. mjesto. Sezona je tek počela i vjerujemo da će naše ekipe iz kola u kolo pokazivati sve mirniju i precizniju ruku.

 

2. KOLO – 3. XI

META 2BANZOGO 297(2217)
KOD SIMELA PAUSA124(2610)
OLIVA XNAUTICA124(2611)
GOLUBTORCIDA124(2714)
LOTOSBANANA BAR89(1820)
oliva x primosten
Tablica nakon odigranog 2. kola
EkipaUSPN (POB)N (POR)ISusretiSetoviBod
1.Golub2200027557236
2.Oliva X2200026655206
3.Meta 222000201245316
4.Lotos21010181543354
5.Kod Sime21001191344303
6.Banzogo 221001161637403
7.Banana bar20101141934412
8.Torcida20002102229520
9.La Pausa2000262619550
10.Nautica2000252720560

pikadopikado pikado pikado pikado

PrimoštenPlus
od PrimoštenPlus studeni 4, 2014 10:12