Primoštenci bolji od Rupa u derbiju, novi korak Heroja prema tituli

PrimoštenPlus I.P.
od PrimoštenPlus I.P. 5 ožujka, 2015 19:45

Četiri su kola ostala do kraja natjecanja u ovogodišnjem izdanju Županijske malonogometne lige. Koračić do titule stigli su vodički Heroji 2007, dok je Primošten, u borbi za drugo mjesto, pobijedio Rupe.

Četiri kola prije kraja, Vodičani su najnovijom pobjedom nad Dubravicama, došli na korak do osvajanja prvog mjesta. U vrlo kvalitetnoj i neizvjesnoj utakmici, pobjednik se nije znao do samog kraja. A onda se minutu prije kraja, ukazao trenutno prvi strijelac lige, Toni Petrina i pogotkom svojoj momčadi donio zlata vrijednu pobjedu. Momci iz Dubravica, koji se nisu baš istakli dobrim igrama u prvenstvu, ovoga puta su pružili snažan otpor lideru, pokleknuvši tek u samoj završnici.

U međusobnom ogledu za drugo mjesto, Primoštenci su također u triler završnici uspjeli savladati uporne Rupljane, pobjegavši im trenutno za tri boda. Kod rezultata 3:3, doslovno u posljednjim trenucima, snažni Medo je poentirao za veliko slavlje svoje momčadi.

12.METERIZE 18 1 3 14 28:65 6

Video sažeci 16. kola – Primošten – Jadrtovac 4:2 ( Primoštenci se pojavljuju na 11:20. minuti videa)

Izvor:Šibenik.in