Primoštenci drže prvo mjesto na tablici: Ekspresno pobijedili Crnicu 2 sa 4:1

PrimoštenPlus I.P.
od PrimoštenPlus I.P. 26 siječnja, 2017 19:16

Malci iz Crnice cijelo prvom poluvrijeme odolijevali su prvima na tablici, moćnom Primoštenu, a najviše se u redovima Crničana istaknuo Radaj koji iz kola u kolo ističe kandidaturu za najboljeg vratara lige. U posljednjim sekundama prvog poluvremena Ljubić je presjekao loptu, ali se preigrao i nije uspio neugodno iznenaditi Primoštence.

U 24. minuti Crničani ipak potpisuju kapitulaciju, a čak ni svemoćni Radaj nije mogao ništa. Minutu kasnije Jurin diže rezultat na 2:0, Nikola zabija i treći gol, a Marčić zabija sa desetak metara. Momci Jurgena Kloppa Županijske, odnosno Sutlović boysi iz Jadrtovca, preuzeli su inicijativu i u 17. minuti preko Crnogaće izjednačili.

U petorku kola “ulazi” N. Jurin (Primošten) koji je hat-trickom doveo svoju momčad do pobjede i sa svojih 14 zgoditaka čvrsto drži prvo mjesto na listi najboljih strijelaca lige.