Prvi domaći nastup primoštenskih barakudica

PrimostenPlus L.S.
od PrimostenPlus L.S. 18 kolovoza, 2019 09:42

U svom prvom domaćem nastupu, pred brojnom domaćom publikom , mladi vaterpolisti Primoštena ponovno su u zanimljivoj utakmici , remizirali sa ekipom VK Tisno rezultatom 9:9 ( u Tisnom je bilo 8:8) .

Za prvi nastup na Madraču, pred znatiželjnim roditeljima i rodbinom, se doslovno tražila kapica više, jer nastupiti pred svojima i pokazati svoje vještine je za mlade primoštenķe i primoštence  bio veliki motiv.

Uz podršku publike domaćin je bolje ušao u utakmicu i poveo 2:0,  ali tišnjani uspijevaju doći do gola zaostatka te 1.četvrtina završava 3:2 za domaće. U drugu četvrtinu VK Primosten ulazi furiozno te dolazi do velikih +4  6:2, a na poluvrijeme se odlazi sa 6:3. U trećoj četvrtini domaći i gosti postižu po 2 gola te se u posljednju četvrtinu ušlo sa +3 za domaće (8:5). U zadnjem periodu igre gosti su bili koncetriraniji te dolaze do izjednačenja 8:8 . Primošten ipak uspijeva povesti na samo 35 sekundi do kraja i dolazi do vodstva 9:8 , a u posljednjem napadu gosti izjednačuju i 7 sekundi prije kraja poravnavaju na konačnih 9:9.