4. kolo zimske lige

PrimoštenPlus I.P.
od PrimoštenPlus I.P. 1 prosinca, 2014 11:44

U nedjelju je u Šibeniku održano 4. kolo XC zimske lige Dalmacije u organizaciji BK Fortica. Utrka se održala na lokaciji „Ćipina livada“ na kružnoj stazi od 2.2 km što je omogućilo iznenađujuće velikom broju gledatelja da poprate ovo natjecanje. Startalo se tri puta i to u kategoriji: žene i djeca (4 kruga), rekreacija (5 krugova) i sport (7 krugova). U kategoriji sport pobjedu je odnio Karlo Petković iz BBK Orlov krug, drugo mjesto osvojio je Marin Pejdo iz BK Zadar, a treće Vinko Zaninović iz BK Fortice. Najbolji od rekreativaca bio je Danijel Baltić iz BK Fortice dok je individualac Mladen Belamarića iz Šibenika osvojio drugo mjesto, a Lorenzo Marenzi iz Fortice treće mjesto. Od žena najbolja je bila Tanja Barišić iz BBK Orlov krug, druga je bila Maja Perinović iz BK Zadar, a treća Marija Fantina iz zadarskog Macaklina. Kod djece pobjedu je odnio Mile Marušić iz BK Faust Vrančić, drugo mjesto osvojio je Dominik Pajić, a treće Josip Juras iz BK Fortica. BK Primošten je nastupio sa 6 članova i popunio sredinu tablice u kategoriji rekreacija, a najmlađi Bruno Lugović u kategoriji djeca.

biciklist cipina livada (1) cipina livada (2) cipina livada (3) cipina livada (4) start utrke mtb cipina livada (6) utrka na biciklima