PRVI NA TABLICI: Pobjede seniora u 5. i 6. kolu ŽMNL

PrimostenPlus L.S.
od PrimostenPlus L.S. 23 studenoga, 2020 15:56

Seniorski dio ekipe upisao je dvije pobjede u sada već davnih dana odigranom dvokolu koje je bilo na rasporedu 7.11. i 8.11.

U subotu 7.11. protivnik im je bila ekipa MNK Jezera 2.

Poveli su na samom kraju prvog poluvremena pogotkom iz 6-erca, da bi Jezerani u 29-oj minuti došli do izjednačenja.

Nije dugo trebalo da se vrate u vodstvo, već u idućoj 30-oj minuti ponovno vode pogotkom Svračka, i taj rezultat se zadržao do kraja susreta.

MNK Primošten – MNK Jezera2 2:1 (A. Gracin ⚽, A. Svračak ⚽)

U nedjelju 8.11. protivnici su im bili momci iz ekipe FC Banzogo.

U poprilično oslabljenom sastavu u kakvom su “banzogaši” došli na ovu utakmicu nisu mogli pružiti ozbiljniji otpor te je Primošten u konačnici uvjerljivo pobijedio sa 4:0.

MNK Primošten – FC Banzogo 4:0 (B. Huljev ⚽, R. Bogdan ⚽, Š. Protega ⚽, M. Milošević ⚽)

S novih 6 bodova, ukupno 13 iz 5 odigranih utakmica, trenutno su prvi na tablici s istim brojem bodova kao ekipa MNK Perković.