Pobjeda seniora u 10. kolu ŽMNL

PrimoštenPlus I.P.
od PrimoštenPlus I.P. 6 prosinca, 2019 20:09

Prošle nedjelje u 10. kolu ŽMNL naša seniorska ekipa odigrala je susret protiv novaka u ŽMNL natjecanju, ekipe MNK Rasadnik.

Naš odličan ulazak u utakmicu rezultirao je našim vodstvom od 3:0 već u 9. minuti. Nedugo nakon našeg trećeg gola momci iz Rasadnika su smanjili na 3:1, a to je bio i rezultat sa kojim smo otišli na poluvrijeme.

Drugo poluvrijeme također je bilo zanimljivo i puno pogodaka. Ekipa Rasadnika je dva puta smanjila zaostatak na gol razlike, ali smo srećom oba puta ubrzo nakon njihovog smanjenja vodstva mi zabili i vratili na dva razlike.

U 35. minuti ekipa Rasadnika ponovno smanjuje na gol zaostatka igrajući golmana igrača, i u zadnjih 4 minute na taj način pokušava doći do izjednačenja.

Srećom, i zahvaljujući dobroj obrani došli smo do jedne kontre, iz koje smo sa zvukom sirene zabili za konačnih 6:4.

MNK Primošten – MNK Rasadnik 6:4 (Gracin ⚽⚽, Medo ⚽⚽, Milošević ⚽, Svračak ⚽)