Nastavljena ŽMNL, remi seniora u 5. kolu

PrimostenPlus L.S.
od PrimostenPlus L.S. 31 listopada, 2019 10:05

U nedjeljno popodne u 5. kolu ŽMNL seniori su propustili priliku da preuzmu vrh tablice, s obzirom da je ekipa MNK Knin bila slobodna ovo kolo. Protivnici su im bili stari poznanici, ekipa MNK Dubravice.

Čvrsta utakmica u kojoj smo poveli u 11. minuti golom Ante Mede i naoko kontrolirali utakmicu završila je 1:1. Gol za izjednačenje postigao je Luka Brajković 4 minute prije kraja susreta, u trenucima u kojima su igrači Dubravica igrali sa vratarom-igračem.

U iduećem 6. kolu ŽMNL nase čeka utakmica protiv trenutno prvoplasirane ekipe (iako imaju utakmicu manje) MNK Knin. Nema sumnje da nas očekuje jedna prava utakmica sa odličnim protivnikom. Utakmica se igra u subotu u 14, na Baldekinu naravno.

Izvor:Mnk Primošten