Pobjeda seniora u 4. kolu ŽMNL

PrimoštenPlus I.P.
od PrimoštenPlus I.P. 27 listopada, 2021 20:20

Seniori su u petak odigrali utakmicu 4. kola ŽMNL, u kojoj nam je protivnik bila ekipa MNK Perković.

Kako su se dečki iz Perkovića u ligu uključili prošle sezone, a liga se nije odigrala do kraja ovo nam je bio prvi susret sa njima i nakon ovog susreta moramo pohvaliti jako dobru ekipu i dečke iz Perkovića. U čvrstoj i borbenoj utakmici u konačnici smo uspjeli doći do 3 boda. Dobro smo otvorili utakmicu i poveli u 5. minuti golom Jurina, nakon čega su momci iz Perkovića preokrenuli na 1:2. Nakon dva prekida pogotcima Jurina i Gracina poveli smo 3:2. U posljednjih par minuta Perkovčani su pokušali sa golmanom igračem što kažnjava naš golman Slamić preciznim udarcem s gola na prazan gol Perkovčana.

MNK Primošten – MNK Perković 4:2 (Jurin ⚽⚽, Gracin ⚽, Slamić ⚽)