Hana Huljev srebrna u Splitu!

PrimoštenPlus I.P.
od PrimoštenPlus I.P. 30 ožujka, 2015 17:36

Na najjačem Kupu Jadrana do sada odličan su nastup imali borci Karate kluba Šibenik. U konkurenciji 800 natjecatelja osvojili su šest medalja.

Splitske gripe proteklog vikenda bile su prepune karataša iz cijele regije. Na turniru je nastupilo preko 800 natjecatelja u svim uzrasnim kategorijama. Šibenski karataši su i ovoga puta imali uspješan nastup, osvojili su šest medalja.

U šibenskim redovima najsjajnijim odličjem okitila se Lucija Mileta koja je u kategoriji mlađih učenica, nakon eliminacija, u finalu se sastala sa klupskom kolegicom Hanom Huljev te tako donijeli u klub dva najsjajnija odličja u mlađim učenicima.

Seniorka Lucija Čatlak u finalnoj borbi poražena je od reprezentativke Danke Zorić čime je osvojila srebro u kategoriji seniorke (otvorena kategorija). Toma Mileta bio je uspješan u dvije kategorije. U mlađim učenicima osvojio je srebrno odličje, dok je u kategoriji učenika osvojio broncu. Bruna Cvitanović je u kategoriji mlađih kadetkinja osvojila brončano odličje.

U Karate klubu Šibenik izuzetno su zadovoljni postignutim rezultatima.