MNK Primošten u neizvjesnoj utakmici izgubio od Dubravice

PrimoštenPlus I.P.
od PrimoštenPlus I.P. 8 prosinca, 2015 14:17

Odigrane su utakmice osmog kola Županijske malonogometne lige. Došlo je do promjene na čelnoj poziciji, ljestvicu sada predvode Dubravice.

Zakuhalo se na vrhu, pogotovo nakon poraza Banzoga u susretu s Rupljanima, koji su u jednoj zanimljivoj utakmici zasluženo uknjižili bodove i tako se ponovno domogli drugog mjesta.

Na čelo je zasjela momčad Dubravice, pobijedivši u jednoj vrlo neizvjesnoj utakmici s puno preokreta momke iz Primoštena, koji nisu uspjeli zadržati početnu prednost od dva gola. Susret je minutu prije kraja, odlučio višegodišnji najbolji županijski strijelac, Luka Brajković.

Mirlovčani nisu imali težak zadatak protiv i dalje neučinkovitog sastava sa Šubićevca, a posebno je bio raspoložen trostruki strijelac Deur. Meterize i Šibenik miroljubivo su remizirali, s tim da su Šibenčani ispustili pobjedu dvije minute prije samog kraja.

STRIJELCI  U 1. ŽMNL – 8.kolo:

DUBRAVICE – PRIMOŠTEN 4:3

L. Brajković 11, 30, 39 min, D. Poduriljko 35 min/ J. Žaja 4min, A. Medo 8 min, A. Gracin 37 min.

MIRLOVIĆ ZAGORA – ŠUBIĆEVAC 08 5:1

L. Serajlić 10 min, Š. Deur 16, 34, 40 min, M. Slavica 39 min/ M. Raić 29 min.

METERIZE – ŠIBENIK 2:2

I. Perica 31 min, M. Burić 38 min/ V. Jelić 12 min, I. Jolić 18 min.

BANZOGO – RUPE 0:2

N. Radnić 7 min, A. Karega 30 min.

SLOBODNI – JADRTOVAC

TABLICA

1. DUBRAVICE                          7        4        2        1     28:18             14

2. RUPE                                   8        3        4        1     22:22             13

3. MIRLOVIĆ ZAGORA               7        3        3        1     24:18             12

4. BANZOGO                             7        3        2        2     19:9               11

5. ŠIBENIK                               7        2        4        1     18:14             10

6. PRIMOŠTEN                          7        2        3        2     19:15             9

7. JADRTOVAC                          7        2        3        2     15:25             9

8. METERIZE                             7        1        2        4     14:22             5

9. ŠUBIĆEVAC 08                      7        0        1        6     11:27             1

Izvor:Šibenik.in